مراکز توزیع التیام

 

شرکت داروسازان التیام از سال 1387 فعالیت خود را در پخش مویرگی اقلام دارویی آغاز نموده و در نخستین گام، تقریبا تمامی دروخانه‌ها و مراکز درمانی - بهداشتی تهران بزرگ را تحت پوشش قرار داد، در گام‌های بعدی، التیام با راه‌اندازي و تجهيز 22 مركز توزيع پویا و موفّق در سایر شهرستان‌ها، سرتاسر کشور تا دوردست‌ترین و محروم‌ترین مناطق را تحت پوشش خود قرار داد.
لازم به ذکر است که پخش داروي التيام، زنجيره پخش داروهاي سرد خود را نيز با موفقيت راه‌اندازي كرده و به مرحله بهره‌برداري رسانده است.



مراکز توزیع دارو شرکت پخش داروی التیام

انبار مرکزی


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - انبار شمیم
پست الکترونیکی : Info@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شعبانلو


مرکز توزیع تهران - غرب


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شاهوردی


مرکز توزیع تهران - شرق


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای رجبی


مرکز توزیع تهران - تخصصی


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای بارخانی


مرکز توزیع کرج


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای رجبی


مرکز توزیع مشهد


آدرس : مشهد - بزرگراه میثاق - میثاق 38 - تقویه 3 - پلاک 88
پست الکترونیکی : Mashhad@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای اسدی


مرکز توزیع شیراز


آدرس : شهرک صنعتی بزرگ - میدان سوم - خ کوشش جنوبی - ک 201 ملک دوم سمت راست
پست الکترونیکی : Shiraz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای صدرمتکلم


مرکز توزیع اهواز


آدرس : شیبان - آزادراه اهواز و مسجد سلیمان - جنب شرکت دارویی محیا
پست الکترونیکی : Ahwaz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای خلفی


مرکز توزیع ارومیه


آدرس : جاده دریا - جنب شرکت پاکدیس
پست الکترونیکی : Urmia@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شفق


مرکز توزیع اصفهان


آدرس : شهر جدید بهارستان - جاده قلعه شور - روبروی خیابان فرهنگ - کوچه التیام - سمت چپ دومین سوله
پست الکترونیکی : Esfahan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای باهوئی


مرکز توزیع تبریز


آدرس : نرسیده به پلیس راه میانه - روبروی داروسازی دانا - قزلجه میدان - ک انرژی ماشین - جنب شرکت ناجیان
پست الکترونیکی : Tabriz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای مجیدی


مرکز توزیع کرمان


آدرس : جاده تهران - بلوار قائم آباد - خ انوری - سوله اول
پست الکترونیکی : Kerman@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای حسینی


مرکز توزیع همدان


آدرس : شهرک بوعلی - انتهای بلوار دوم - ابتدای خیابان 26 - جنب کارخانه تجهیزات پزشکی
پست الکترونیکی : Hamedan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای یگانه


مرکز توزیع گرگان


آدرس : شهرک صنعتی آق قلا - فاز 1 - سازندگی 3 - جنب شرکت رشد دانه
پست الکترونیکی : Gorgan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای سراوانی


مرکز توزیع بابل


آدرس : خ گنج افروز - روستای سیاه کلا محله شرقی - روبروی آرامگاه جنب تعاونی
پست الکترونیکی : Babol@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای ابوکاظمی


مرکز توزیع قم


آدرس : میدان 72 تن - جاده کوه سفید - کوچه 19 - صنعت سوله سازی کویر
پست الکترونیکی : Qom@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای قلیچ خانی


مرکز توزیع کرمانشاه


آدرس : جاده سنندج - نرسیده به میدان آناهیتا - سمت چپ روبروی داروپخش
پست الکترونیکی : Kermanshah@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای حیدری


مرکز توزیع سنندج


آدرس : شهرک صنعتی شماره 1 - خیابان تعاون - 15متری دوم - انبار التیام
پست الکترونیکی : Sanandaj@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای فتحی


مرکز توزیع خرم آباد


آدرس : شهرک صنعتی شماره 1 - بلوار افتخار - انتهای خ افتخار 2
پست الکترونیکی : Khoramabad@eltiampharm.ir


مدیر مرکز : سرکار خانم کشاورز


مرکز توزیع اردبیل


آدرس : میدان ایثار - شهرک صنعتی شماره 1 - خیابان دوم - قطعه 4
پست الکترونیکی : Ardebil@eltiampharm.ir





مدیر مرکز : جناب آقای مجیدی


مرکز توزیع قزوین


آدرس : هفت سنگان - خیابان نرگس یکم - پلاک 7
پست الکترونیکی : Qazvin@eltiampharm.ir


مدیر مرکز : سرکار خانم کشاورز


مرکز توزیع زاهدان


آدرس : جاده میرجاوه - شهرک صنعتی - بلوار تلاش - تلاش 4 - کدپستی : 9815613149
پست الکترونیکی : Zahedan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای عباسی


مرکز توزیع رشت


آدرس : کیلومتر 10 جاده تهران - بعداز سه راه شهرک صنعتی - روبروی تالار ستاره آبی
پست الکترونیکی : Rasht@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای رشاد


مرکز توزیع یزد


آدرس : دروازه قرآن - بلوار فقیه خراسانی -کوچه کویر ذوب - پخش التیام
پست الکترونیکی : Yazd@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای جعفری


مرکز توزیع بیرجند


آدرس : شهرک صنعتی - تقاطع تولید و نوآوران - چاپ گلرو سابق - پخش التیام
پست الکترونیکی : Birjand@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای نقاش حسینی

بالای صفحه