مراکز توزیع التیام

 

شرکت داروسازان التیام از سال 1387 فعالیت خود را در پخش مویرگی اقلام دارویی آغاز نموده و در نخستین گام، تقریبا تمامی دروخانه‌ها و مراکز درمانی - بهداشتی تهران بزرگ را تحت پوشش قرار داد، در گام‌های بعدی، التیام با راه‌اندازي و تجهيز 22 مركز توزيع پویا و موفّق در سایر شهرستان‌ها، سرتاسر کشور تا دوردست‌ترین و محروم‌ترین مناطق را تحت پوشش خود قرار داد.
لازم به ذکر است که پخش داروي التيام، زنجيره پخش داروهاي سرد خود را نيز با موفقيت راه‌اندازي كرده و به مرحله بهره‌برداري رسانده است.



مراکز توزیع دارو شرکت پخش داروی التیام

انبار مرکزی


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - انبار شمیم
تلفن : 44907257 - 44905968 (021)
پست الکترونیکی : Info@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شعبانلو - 09125256168


مرکز توزیع تهران - غرب


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
تلفن : 31 - 44908329
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شاهوردی - 09122484282


مرکز توزیع تهران - شرق


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
تلفن : 44903943 - 44905277
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای محدث - 09123845059


مرکز توزیع تهران - تخصصی


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
تلفن : 44902101 - 44905277
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای بارخانی - 09122799906


مرکز توزیع کرج


آدرس : کیلومتر 9 جاده مخصوص کرج - شهرک استقلال - خیابان جلال - پلاک 9
تلفن : 44903943 - 44905277
پست الکترونیکی : Tehran@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای رجبی - 09112365670


مرکز توزیع مشهد


آدرس : مشهد - بزرگراه میثاق - میثاق 38 - تقویه 3 - پلاک 88
تلفن : 9 - 36237112 (051)
پست الکترونیکی : Mashhad@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای اسدالهی - 09153008911


مرکز توزیع شیراز


آدرس : شهرک صنعتی بزرگ - میدان سوم - خ کوشش جنوبی - ک 201 ملک دوم سمت راست
تلفن : 45 - 9907264743 (071)
پست الکترونیکی : Shiraz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای صدرمتکلم - 09173110024


مرکز توزیع اهواز


آدرس : شیبان - آزادراه اهواز و مسجد سلیمان - جنب شرکت دارویی محیا
تلفن : 5 - 36575054 (061)
پست الکترونیکی : Ahwaz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای خلفی - 09163160162


مرکز توزیع ارومیه


آدرس : جاده دریا - جنب شرکت پاکدیس
تلفن : 32361638 - 32361640 (044)
پست الکترونیکی : Urmia@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای شفق - 09143432159


مرکز توزیع اصفهان


آدرس : شهر جدید بهارستان - جاده قلعه شور - روبروی خیابان فرهنگ - کوچه التیام - سمت چپ دومین سوله
تلفن : 8 - 36808795 (031)
پست الکترونیکی : Esfahan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای اسدالهی - 09153008911


مرکز توزیع تبریز


آدرس : نرسیده به پلیس راه میانه - روبروی داروسازی دانا - قزلجه میدان - ک انرژی ماشین - جنب شرکت ناجیان
تلفن : 36300201 - 36300301 (041)
پست الکترونیکی : Tabriz@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای مجیدی - 09143085643


مرکز توزیع کرمان


آدرس : جاده تهران - بلوار قائم آباد - خ انوری - سوله اول
تلفن : 32612366 - 32610466 (034)
پست الکترونیکی : Kerman@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای حسینی - 09131982697


مرکز توزیع همدان


آدرس : شهرک بوعلی - انتهای بلوار دوم - ابتدای خیابان 26 - جنب کارخانه تجهیزات پزشکی
تلفن : 7 - 34383794 (081)
پست الکترونیکی : Hamedan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای یگانه - 09188115503


مرکز توزیع گرگان


آدرس : شهرک صنعتی آق قلا - فاز 1 - سازندگی 3 - جنب شرکت رشد دانه
تلفن : 4 - 34533872 ( 017)
پست الکترونیکی : Gorgan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای سراوانی - 09112734425


مرکز توزیع بابل


آدرس : خ گنج افروز - روستای سیاه کلا محله شرقی - روبروی آرامگاه جنب تعاونی
تلفن : 9 - 32237207 (011)
پست الکترونیکی : Babol@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای ابوکاظمی - 09111122132


مرکز توزیع قم


آدرس : میدان 72 تن - جاده کوه سفید - کوچه 19 - صنعت سوله سازی کویر
تلفن : 36551362 - 36551302 (025)
پست الکترونیکی : Qom@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای قلیچ خانی - 09122516187


مرکز توزیع کرمانشاه


آدرس : جاده سنندج - نرسیده به میدان آناهیتا - سمت چپ روبروی داروپخش
تلفن : 34269766 - 34269680 (083)
پست الکترونیکی : Kermanshah@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای حیدری - 09186222970


مرکز توزیع سنندج


آدرس : شهرک صنعتی شماره 1 - خیابان تعاون - 15متری دوم - انبار التیام
تلفن : 9 - 33384208 (087)
پست الکترونیکی : Sanandaj@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای حیدری - 09186222970


مرکز توزیع خرم آباد


آدرس : شهرک صنعتی شماره 1 - بلوار افتخار - انتهای خ افتخار 2
تلفن : 5 - 33437081 (066)
پست الکترونیکی : Khoramabad@eltiampharm.ir


مدیر مرکز : جناب آقای خلفی - 09163160162


مرکز توزیع اردبیل


آدرس : میدان ایثار - شهرک صنعتی شماره 1 - خیابان دوم - قطعه 4
تلفن : 3 - 33645540 (045)
پست الکترونیکی : Ardebil@eltiampharm.ir





مدیر مرکز : جناب آقای مجیدی - 09143085643


مرکز توزیع قزوین


آدرس : هفت سنگان - خیابان نرگس یکم - پلاک 7
تلفن : 33292436 - 33292252 (028)
پست الکترونیکی : Qazvin@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای خانجانی - 09195175280


مرکز توزیع زاهدان


آدرس : جاده میرجاوه - شهرک صنعتی - بلوار تلاش - تلاش 4 - کدپستی : 9815613149
تلفن : 2 - 33592371 (054)
پست الکترونیکی : Zahedan@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای رحمانی - 09126975456


مرکز توزیع رشت


آدرس : کیلومتر 10 جاده تهران - بعداز سه راه شهرک صنعتی - روبروی تالار ستاره آبی
تلفن : 33696537 - 33696261 (013)
پست الکترونیکی : Rasht@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای فرازمند - 09113329609


مرکز توزیع یزد


آدرس : دروازه قرآن - بلوار فقیه خراسانی -کوچه کویر ذوب - پخش التیام
تلفن : 35219544 (035)
پست الکترونیکی : Yazd@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای نقاش حسینی - 09133551586


مرکز توزیع بیرجند


آدرس : شهرک صنعتی - تقاطع تولید و نوآوران - چاپ گلرو سابق - پخش التیام
تلفن : 9 - 32255117 (056)
پست الکترونیکی : Birjand@eltiampharm.ir



مدیر مرکز : جناب آقای نقاش حسینی - 09133551586

بالای صفحه